ساعت کاري: شنبه تا پنجشنبه: ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر
28426780 - 09356903009
تماس و مشاوره رایگان
info@geranool.com
با ما ارتباط برقرار کنيد
کانال تلگرام

دیوارپوش مهدکودک

خانه - , - دیوارپوش مهدکودک

دیوارپوش مهدکودک

دیوارپوش مهدکودک شرکت لاستیک ، گرانول و فوم ایران یکی از محصولات بسیار پر طرفدار و کاربردی در مهدکودک ها و شهر بازی های کودکان می باشد. دیوارپوش مهدکودک از جنس فوم نرم و انعطلاف پذیر و مطابق استاندارد های ایمنی کودک تولید می شود. اين محصول كه به صورت فوم های رولی تهیه می شود با دارا بودن ضربه گیری و ایمنی بالا کاربرد فراوانی در محیط های بازی کودکان دارد. با توجه به امکان بسیار بالای برخورد کودکان به دیوار یا لبه های سفت و برنده پله ها در مهدکودک و دیگر محل های بازی و تحرک کودکان حفظ ایمنی کودکان در هنگام بازی بسیار ضروری به نظر می رسد. با توجه به اهمیت بالای این مسیله و تاکید سازمان بهزیستی به مهدکودک ها ، کودکستان ها و سایر مراکز مرتبط به کودکان و خردسالان در راستای ایمن سازی کف و دیوار با کفپوش مهدکودک و دیوارپوش مناسب ما در شرکت فوم و گرانول ایران اقدام به تولید دیوارپوش مناسب جهت ایمن سازی فضای بازی کودکان کردیم.

دیوارپوش فومی برای مهدکودک از فوم نرم و بهداشتی با ضخامت بالا و خاصیت ضربه گیری و دفع ضربه بالا ساخته شده است. این محصول مطابق استانداردهای بین المللی و معمول دیوارپوش ایمنی کودک طراحی و ساخته شده است. نصب این دیوارپوش ها بر دیوار مهدکودک همراه با استفاده از تاتامی مخصوص کفپوش مهدکودک در کف محیط  بازی کودکان ایمنی و سلامت کودکان را در هنگام بازی و تحرک فراهم می کند.

همچنین دیوارپوش مهدکودک ما در چندین طرح شاد و بچه گانه مناسب روحیه کودکان تولید می شود که علاوه بر ضربه گیری به ایجاد فضایی شاد و مفرح مناسب روحیات کودکان نیز کمک می کند.

خصوصیات و مزایای دیوارپوش مهدکودک شرکت فوم :

  • خاصیت ضربه گیری و مهار ضربه بالا
  • ضخامت مناسب حداقل 10 میلی متر
  • تولید شده در طرح های شاد و کودکانه
  • حمل و نصب سریع و آسان

 

لازم به ذکر است نمونه های غیر استاندارد دیوارکوب مهدکودک  که توسط برخی فروشندگان و تولیدی ها ارایه می گردد علیرغم تشابه ظاهری فاقد تراکم ؛ کیفیت و در نتیجه ضربه گیری مطلوب می باشند و در نتیجه ایمنی مناسب را تامین نخواهند کرد. از این رو در انتخاب محصول با پرسش درباره تراکم ، ضخامت و کیفیت محصول مورد نظر و دریافت نمونه از کیفیت محصول پیشنهادی مطمین شوید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر درباره دیوارپوش مهدکودک ، کفپوش خانه بازی ، کفپوش تاتامی طرحدار کودک ، قیمت تاتامی ، کفپوش گرانولی و سایر محصولات با شماره های مشاورین کارخانه از طریق شماره های تماس بالای سایت یا صفحه تماس با ما تماس حاصل فرمایید.

مشخصات فنی دیوارپوش مهدکودک

  • ضخامت : 10 میل - 15 میل
  • طرح : ماهی - فیل - شطرنجی
  • کاربرد:ایمن سازی دیوار مهدکودک ، خانه کودک ، مدارس و منازل

Share