ساعت کاري: شنبه تا پنجشنبه: ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر
28426780 - 09356903009
تماس و مشاوره رایگان
info@geranool.com
با ما ارتباط برقرار کنيد
کانال تلگرام

تاتامی 3 سانت

خانه - - تاتامی 3 سانت

تاتامی 3 سانت

تاتامی 3 سانت یا 30 میل ، نوعی از کف‌پوش تاتامی است که با ضخامت 30 میلیمتر برای مصارف گوناگون ورزشی تهیه می‌شود. تاتامی‌ها از جمله کف‌پوش‌های فومی هستند که از پلی اتیلن EVA  تهیه می‌شوند. فوم EVA، فومی کاملاَ منطبق و سازگار با محیط زیست و بدون مواد سمی است. این کف‌پوش هیچ‌گونه حساسیّت پوستی و تنفسی ایجاد نمی‌کند و شما می‌توانید با خیالی آسوده از این کف‌پوش استفاده کنید.

کفپوش تاتامی از جمله کف‌پوش‌های محبوب و پر کاربرد است که در ابعاد گوناگون برای کاربردهای مختلف تولید و عرضه می‌شود. تاتامی پرکاربردترین کف‌پوش فومی و تاتامی 30 میل از پرکاربردترین تاتامی‌ها در رشته های ورزشی و تمرینات ورزشی می باشد.

تشک تاتامی ورزشیتاتامی 30 میل تولید ما دارای خصایص و ویژگی‌های متعددی است که این کف‌پوش را به کف‌پوشی مرغوب و محبوب بدل کرده است.

خصوصیات تاتامی 3 سانت  :

 1. ضخامت مناسب

تاتامی‌ها در ضخامت‌های گوناگون تولید و عرضه می‌شوند، امّا تاتامی 30 میلیمتری، به علّت ضخامت مناسب و متعادل خود بیشترین کاربرد را در بین ضخامت‌های گوناگون دارد. تاتامی‌هایی که دارای ضخامت بیشتر و یا کمتر از این هستند در موارد خاصی کاربری دارند. امّا تاتامی 30 میلیمتری برای مصارف گوناگونی از جمله مهدکودک، سالن‌های ورزشی، اتاق کودک و یا اتاق سالمندان بسیار مناسب است.

ضخامت 30 میلیمتری ضمن اینکه قابلیت ضربه‌گیری مناسبی به تاتامی می‌بخشد، وزن آن را نیز در حالت متعادلی نگه داشته و منجر به افزایش وزن این کف‌پوش نمی‌شود و جابه جایی آن را راحت‌تر می‌کند.

 1. حالت پازلی و قفل شوندگی تاتامی 3 سانت

کفپوش تاتامی عموماً با لبه‌های دندانه‌دار و به شکل پازل تهیه می‌شود. این طرح تاتامی منجر شده است که جابه‌جایی و نصب این کف‌پوش بسیار سریع و آسان شود. برای نصب تاتامی نیازی به نصاب نیست و خود شما به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. تاتامی 3 سانت با ابعاد مناسب 100 سانتیمتر در 100 سانتیمتر و کناره‌های پازلی این امکان را به شما می‌دهد که در کمترین زمان آن را جمع و یا پهن کنید.

همچنین به علّت قفل شوندگی این کفپوشها وقتی در کنار هم قرار می‌گیرند دیگر فضای خالی‌ای بن آنها وجود نخواهد داشت و بر اثر رفت و آمد مداوم بر روی تاتامی‌ها، این کف‌پوش‌ها از همدیگر فاصله نمی‌گیرند.

 1. تراکم بالا

میزان تراکم از جمله مواردی است که تأثیر مستقیمی بر میزان انعطاف‌پذیری و خاصیّت ارتجاعی و ضربه‌گیری کف‌پوش تاتامی دارد. شرکت گرانول و فوم ایران با افزایش تراکم محصولات خود به میزان قابل توجهی به ضربه‌گیری و ارتجاع محصولات خود افزوده است. تاتامی 3 سانت به سبب اینکه عموماَ در مهدکودک‌ها و سالن‌های ورزشی به کار می‌رود مهم است که قابلیّت ارتجاعی خوبی داشته باشد و از آسیبو صدمه کودکان و ورزشکاران در صورت زمین خوردن جلوگیری کند. تاتامی 30 میل با ضربه‌گیری مناسب خود، خاطر شما را از جهت ایمنی کف‌پوش آسوده خواهد کرد.

 1. رنگ‌بندی متنوع و زیبا

تاتامی 3 سانت به جهت کاربری‌های متنوع نیازمند رنگ‌بندی متنوع است. تشک ها تاتامی با رنگ‌های گوناگون و زیبا برای کاربردهای متنوع تولید و عرضه می‌شود. رنگ‌های شاد برای کف‌پوش مهد کودک و اتاق کودک و رنگ‌های تیره مناسب کف‌پوش باشگاه‌های ورزشی و سایر مکان‌ها.

 1. دارای سطح صاف و نرم

کف‌پوش تاتامی شرکت گرانول و فوم ایران  دارای سطحی کاملاً صاف و نرم و بدون هرگونه تراشه و لبه‌های تیز و برنده می‌باشد. در اتاق کودک، مهدکودک‌ها و سالن‌های ورزشی نیاز به کف‌پوشی است که ضمن ضربه‌گیری، صدمه و یا خراشی بر روی بدن کودکان و ورزشکاران ایجاد نکند و لازم است برای تهیّۀ کف‌پوش این اماکن به نرمی و صافی سطح کف‌پوش توجهی خاص مبذول شود. تاتامی 3 سانتیمتری انتخابی مناسب برای کف‌پوش سالن ایروبیک و یا کف‌پوش سالن‌های ورزشی می‌باشد.

 1. بهداشتی و قابل شستشو

تاتامی 3 سانتی ما از فوم کاملاً بهداشتی EVA تهیه می‌شود و فاقد مواد سمی و حساسیت‌زا می‌باشد. علاوه بر آن، تراکم بالای این کف‌پوش مانع نفوذ آلودگی به داخل کف‌پوش شده است. سطح تاتامی نیز به راحتی با شوینده‌های خانگی قابل شتشو بوده و آلودگی و کثیفی به طور کامل برطرف می‌شود.

برای وسایل خانه بازی و مهدکودک  باید از کف‌پوشی کاملاَ بهداشتی استفاده شود، چرا که کودکان بر روی کف‌پوش مهدکودک بازی می‌کنند، دراز می‌کشند، دستشان را بر روی زمین می‌گذارند و یا حتّی اشیا و موادی را از روی کف برداشته و در دهان می‌گذارند. تاتامی های مناسب کفپو ش مهدکودک شرکت گرانول و فوم  انتخابی شایسته برای کف‌پوش مهد کودک است.

 1. مقاومت بالای تاتامی 30 میل

تاتامی 30 میل شرکت گرانول و فوم ایران به علّت تراکم بالا و ضخامت مناسب، دارای مقومت بالایی است و به راحتی پاره و ساییده نمی‌شود. در سالن‌های ورزشی عبور و مرور و ضربه‌ بر روی کف‌پوش زیاد و سنگین است، بنابراین نیاز است از کف‌پوشی برای پوشاندن کف سالن‌های ورزشی استفاده شود که علاوه بر خصوصیّاتی چون زیبایی و ضربه‌گیری، مقاوم بوده و به راحتی پاره و ساییده نشود.

ما مفتخریم که تاتامی 30 میل را در سایزها و رنگ‌های مختلف و سفارشی جهت مصارف گوناگون و برای پوشاندن کف اتاق بازی، اتاق کودک، مهدکودک، سالن ورزشی، اتاق سالمند و غیره، تولید و عرضه می نماییم. . همچنین قیمت تاتامی 3 سانت شرکت گرانول  فوم ایران بسیار مناسب و به دلیل حذف واسطه ها قیمت کارخانه می باشد.

Infor

 • ضخامت تاتامی :3 سانتی متر
 • ابعاد استاندارد: 100 در 100
 • رنگ بندی: قرمز - آبی - سبز - نارنجی - سبز فسفری - سیاه - قهوه ای - سفید - دو رنگ - رنگ های سفارشی
 • جنس:EVA گرید بهداشتی و استاندارد پتروشیمی
 • کاربرد:سالن های ورزش چند منظوره : ایروبیک ، پیلاتس ، امادگی جسمانی ، کراس فیت ، بدنسازی - تکواندو ، کاراته ، کانگ فو و سایر رشته های رزمی

Share