ساعت کاري: شنبه تا پنجشنبه: ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر
28426780 - 09356903009
تماس و مشاوره رایگان
info@geranool.com
با ما ارتباط برقرار کنيد
کانال تلگرام

تاتامی جودو

خانه - - تاتامی جودو

تاتامی جودو

کفپوش تاتامی جودو از انواع پر مصرف کفپوش در ورزش های رزمی مانند جودوست. شرکت گرانول و فوم ایران تاتامی‌های گوناگونی در ابعاد و ضخامت‌های گوناگون تولید می‌کند. تاتامی جودو یکی دیگر از محصولات این شرکت است. این محصول کفپوشی است که به صورت تشک‌هایی با ابعاد 100 در 100 کفپوش سالن‌های ورزشی هنرهای رزمی همچون کاراته و جودو است.

کفپوش رزمیانواع تاتامی جودو

تاتامی جودو با ضخامت‌های گوناگون تهیه می‌شود وبسته به این که میزان استفاده و مورد استفاده از این کفپوش چقدر و چگونه است، تاتامی با ضخامت مناسب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تاتامی جودو دارای انواع مختلفی است که هر کدام برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند:

 • تاتامی جودویی که برای مبتدیان و کسانی که در حال آموختن هنرهای رزمی هستند، دارای ضخامت بیشتری بوده و نرم‌تر می‌باشد. احتمال زمین خوردن مبتدیان و تازه‌واردان هنرهای رزمی به سبب عدم تبحرشان بسیار بیشتر از ورزشکاران حرفه‌ای است و به همین سبب نیاز به کفپوشی دارند که نرم‌تر بوده و میزان ضربه‌گیری آن بیشتر باشد. بنابراین تاتامی جودو با ضخامت بیشترکه عمدتا 40 میل می باشد برای کفپوش سالن‌های ورزشی مبتدیان مناسب‌تر است. کفپوش نرم‌تر ضمن اینکه از آسیب و صدمۀ جسمی هنرآموزان جلوگیری می‌کند، ایشان را در یادگیری نحوۀ سقوط و پرش یاری می‌رساند.

در هنرهای رزمی یادگیری پرش و سقوط از اهمیت بالایی برخوردار است و چنانچه کفپوش مناسبی برای سالن‌های ورزش‌های رزمی تهیه نشود، هنرآموزان از این مهم بهره‌مند نخواهند شد. تاتامی جودو شرکت گرانول و فوم ایران یاری‌رسان یادگیری و آموزش شما اساتید و علاقمندان هنرهای رزمی خواهد بود.

 • رزمی‌کاران حرفه‌ای نیاز به تشک تاتامی دارند که مانع چرخش و حرکات سریع ایشان نشود. تاتامی جودو با ضخامت کمتر و تراکم بیشتر دارای سختی مناسبی جهت حرکات تند و سریع رزمی‌کاران حرفه‌ای خواهد بود. کفپوش مناسب افراد حرفه‌ای نسبتاً سخت و با سطحی هموار است که در اثر پا خوردن‌ها مکرر و سریع و خشن دچار افت ضخامت نشده و برای حرکت سریع پاها و چرخش مناسب باشد.

تاتامی جودو قیمتتاتامی جودو شرکت گرانول و فوم ایران مفتخر است با استفاده از مواد با کیفیت و تراکم بالا، کفپوش مناسب و منطبق با استانداردهای بین‌المللی را به رزمی‌کاران حرفه‌ای کشورمان به تقدیم کند.

کارشناسان ما آمادۀ مشاورۀ رایگان جهت انتخاب تاتامی جودو مناسب با نیاز و خواستۀ شما هستند، با ما تماس بگیرید.

 

 

 

ویژگیهای تاتامی جودو شرکت گرانول و فوم

 • سختی و همواری مناسب

بافت درونی تاتامی جودوی شرکت گرانول و فوم  با فن‌آوری منحصر به فرد برای افزایش کارایی و دوام بیشتر تهیه شده است. این تاتامی دارای سختی مناسب و مورد نیاز ورزش‌های رزمی است، ضمن اینکه سطح صاف و هموار از آسیب رسیدن به رزمی‌کاران جلوگیری می‌کند.

این تاتامی دارای سطحی صاف و با بافتی مناسب برای ورزش‌های رزمی است. سطحی مناسب که چرخش، لگد زدن و گشت زنی ورزشکار را محدود نکرده و به سرعت و ایمنی اعمال ورزشی یاری می‌رساند.

 • کیفیت و تراکم بالا

تاتامی جودوی شرکت گرانول و فوم ایران که از فوم پلی‌اتیلن EVA تهیه می‌شود، به سبب تراکم بالا و استفاده از مواد مرغوب دارای خاصیت ضربه‌پذیری بالایی است و از سختی مناسبی برخوردار می‌باشد. این کفپوش مانع آسیب‌دیدگی ورزشکار بر اثر زمین‌خوردگی می‌شود. امّا همانطور که گفته شد نیاز است تا با توجه به نوع کاربرد تاتامی مناسب تهیه شود.

 • با دوام و مقاوم

تاتامی جودوی شرکت گرانول و فوم ایران از دوام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. ضربات و حرکات شدید ورزشی به این کفپوش آسیبی نمی‌رساند و تغییری در ضخامت و کیفیت آن ایجاد نمی‌کند. این کفپوش که قابل شستشو است به راحتی تمیز می‌شود و رنگ و یاز آن در مقابل شستشو و نور خورشید مقاوم بوده و تغییری در آن ایجاد نمی‌شود.

تشک تاتامی جودو در کناره‌ها دارای لیه‌های دندانه‌دار و پازلی است و قابلیت قفل‌شوندگی دارد و به همین سبب به راحتی و سریع نصب و جمع‌آوری می‌گردد. زمانی که تشک‌های تاتامی در کنار هم قرار می‌گیرند و به هم متصل می‌شوند، سطحی یکدست ایجاد می‌کند.

 • استاندارد و ایمن

تاتامی جودوی شرکت گرانول و فومیران از موادی تهیه شده است که ضربه‌گیری این کفپوش را به میزان قابل توجهی افزایش داده و موادی که در سطح این کفپوش به کار می‌رود ایمنی آن را تضمین می‌کند.

کفپوش تاتامی جودو  با دارا بودن استانداردهای جهانی و بالاترین کیفیت سالها کفپوش سالن‌های ورزشی در مسابقات مختلف داخلی و بین‌المللی هنرهای رزمی است.

 • تنوع در رنگ و سایز

ما تاتامی جودو را در رنگ‌ها و ابعاد گوناگون برای شما رزمی‌کاران گرانقدرتولید و عرضه می‌کند. رنگ‌ها و سایزهای سفارشی نیز پذیرفته و تولید می‌گردد.

 • قیمت مناسب

ما با کیفیت‌ترین تاتامی جودو را با نازلترین قیمت تاتامی در اختیار هموطنان گرامی قرار داده است. برای مشاوره، سفارش محصول و دریافت قیمت تاتامی و سفارش انواع کفپوش ورزشی و مهدکودک و کفپوش گرانولی و لاستیک با ما تماس بگیرید.

 

Infor

 • ابعاد:100 در 100
 • ضخامت:40 میل
 • رنگبندی:آبی - قرمز - سبز - زرد - نارنجی - مشکی - طوسی - قهوه ای - بنفش - صورتی

Share