ساعت کاري: شنبه تا پنجشنبه: ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر
28426780 - 09356903009
تماس و مشاوره رایگان
info@geranool.com
با ما ارتباط برقرار کنيد
کانال تلگرام

درباره

خانه - درباره
کفپوش گرانولی
معرفی

شرکت فوم و لاستیک

مجموعه صنعتی تولیدی گرانول به عنوان بزرگترین تولید کننده و ارائه دهنده انواع کفپوش لاستیکی و کفپوش گرانولی از سالیان پیش بنا به تقاضای بازار داخلی و با هدف بی نیازی بازار داخلی از واردات این محصول اقدام به تولید و عرضه انواع کفپوش های گرانول می نماید. کفپوش گرانولی با نام های دیگر مانند کفپوش گرانول ، لاستیک زیر وزنه ، کفپوش پارکی ، کفپوش لاستیکی یا کف پوش فضای باز نیز شناخته شده است.

کیفیت بالا و گارانتی

تولید کفپوش و محصولات گرانولی با استفاده از مواد اولیه مرغوب باعث دوام و کیفیت بالای محصولات شده است.

ابعاد مختلف

تولید کفپوش گرانولی، تاتامی، فوم رول، کفپوش پارک، کفپوش باشگاه بدنسازی و… در ابعاد مختلف

رنگ های متفاوت

تولید محصولات فوم، لاستیک و کفپوش گرانول در رنگ های متفاوت بسته به نیاز خریدار

[/vc_section]
چرا مجموعه صنعتی گرانول؟

تولید کننده انواع کفپوش های گرانول و کفپوش لاستیک

کفپوش لاستیکی گرانولی تولید ما مقاوم ترین و قابل اعتماد ترین نمونه موجود در بین تمامی نمونه های موجود کفپوش گرانولی در ایران به شهادت استفاده  کنندگان این محصول می باشد. کفپوش گرانولی شرکت فوم و لاستیک  مقاومت بالایی در برابر آب ، اشعه خورشید و ضربه و فشار دارد. ما کیفیت و استحکام این محصول را برای مشتریان خود گارانتی می کنیم. همچنین قیمت کفپوش گرانولی با توجه به کیفیت و وزن بسیار بالای آن بسیار مناسب و به دلیل حذف واسطه ها بین کارخانه و مشتری بسیار مقرون به صرفه می باشد.

ما همواره متعهد به کیفیت و حفظ رضایت مشتریان گرامی بوده و هستیم. از این رو کفپوش گرانولی ما با تضمین کیفیت و مرغوبیت عرضه می گردد. همچنین امکان ارسال کفپوش های لاستیکی به سراسر کشور وجود دارد.

کفپوش تاتامی ، قیمت تاتامی ، کفپوش ورزشی